logoЗапитання юристові он-лайнlogo

Опитування

Які трудові права педагогів, на Вашу думку, найчастіше порушуються?

Працевлаштування
Оплата праці
Відпустки
Соціальні гарантії
Порядок звільнення

Потрібна робота!

Станом на 1 жовтня в Україні зареєстрували 422,1 тисячі безробітних

Кількість зареєстрованих безробітних станом на 1 жовтня 2013 року становила 422,1 тис. осіб, з яких більше половини становили жінки, 42% – молодь віком до 35 років, 36% – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні. Понад третину зареєстрованих безробітних становлять сільські жителі. Про це повідомляє прес-служба Державного центру зайнятості Міністерства соціальної політики України.
Станом на 1 жовтня 2013 року кількість вакансій у базі даних Державної служби зайнятості налічувала 88,7 тис. У середньому на одну вакансію претендує 5 осіб. 
Наприклад, серед кваліфікованих робітників з інструментом – 3 особи, серед професіоналів та робітників з обслуговування технологічного устаткування – 4 особи; серед фахівців та осіб без спеціальної підготовки – 5 осіб; серед працівників торгівлі та сфери послуг – 6 осіб; серед законодавців, вищих державних службовців, керівників і менеджерів – 7 осіб; серед кваліфікованих робітників сільського господарства та технічних службовців – 11 осіб.
Ситуація на ринку праці України характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі та послуг (12%); професіоналів (13%); робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин та кваліфікованих робітників з інструментом (20%).
Основною проблемою сучасного ринку праці і далі залишається нестача робочих місць з гідними умовами та оплатою праці, особливо для молоді.
Львівська пошта